PAYKASA KART NEDİR.?

Paykasa kart nedir sorusunun cevabını, kartın amacı astropay kartta olduğu gibi kimlik bilgilerini ve kimlik detaylarını her hangi bir şekilde vermeden alışveriş yapmamıza olanak tanımasıdır diye tanımlayabiliriz.Paykasa için ön ödemeli sanal bir kredi kartı’da diyebiliriz.

PAYKASA KART NASIL KULLANILIR.?

Paykasa kart satın al, 19 haneli belirli kombinasyonlar ile bir karttır. Bunun kullanıldığı yerler genellikle alışveriş siteleri, domain ve host barındırma firmaları, oyun siteleri ve bahis siteleridir. İstenilen meblağlarda oluşturulan Paykasa kartlar aynı zamanda isteğe göre belirli miktarlarda

Paykasa kart ana panelinden de bölünebilir.Kodu birimlendirme işlemini genellikle alışveriş yapılan sitelerde ki fiyatlara endeksli olarak yaparız. Yüksek miktarlı bir Paykasa kartın satışı küçük ölçekli karta göre daha avantajlıdır. yaparız.

Bunun sebebi Paykasa kartın tek sefer kullanılabilir olduğundandır. Sitemiz paykasax.net astropay satışında olduğu gibi güvenle Paykasa satış hizmetide vermektedir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde Paykasa kartı satın almak için sitemiz canlı destekten yardım alabilirsiniz. Güven içersinde kullanabileceğiniz paykasa kart havale yöntemi ile satın alınabilir.

Paykasa kartın birimi € olarak tanımlanmıştır, Kur fiyatı üzerine belli bir komisyon tutarı eklenerek sizlere alım fırsatı sunulmaktadır.